Apartamentai

Poilsiui siūlome rąstinį namą . Jame įkurti 3 apartamentai.
Jaukus rąstinis namas pritaikytas šeimų poilsiui ar draugų susitikimams. Apsistoti galėsite kambariuose, turinčiuose atskirus įėjimus iš lauko. Tad, atvykus kelioms šeimoms, turėsite daugiau privatumo. Puikios sąlygos nakvynei, iš viso 14 miegamųjų vietų. Prireikus, galima pastatyti papildomą lovelę (maniežą) kūdikiui. Kambariuose įrengti virtuvėlės kampai su inventoriumi, valgomaisiais, WC bei dušo kabina. Karštą vasaros dieną galite naudotis oro kondicionieriais. Apartamentuose yra televizija bei bevielis internetas.

Apartamentas „Ežeras”

Apartamentas su terasa, įrengtas per du aukštus su vaizdu į ežerą. Atskiras įėjimas iš lauko. Pirmame aukšte yra valgomasis su mini virtuvėlė (šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, virdulys, viryklė 2 kaitviečių, stalo įrankiai), dušas, WC, TV, dvivietė sofa -lova.  Bevielis internetas.

Antrame aukšte yra 4 miegamosios vietos, įrengtas oro kondicionierius. Langai į vakarinę pusę, vaizdas į ežerą – nuostabus saulėlydis.

Apartamentas „Sodas”

Šviesus ir erdvus apartamentas su dideliais vitrininiais langais į sodą. Atskiras įėjimas iš lauko. Keturios miegamosios vietos: dvivietė sofa-lova, 2 viengulės lovos. Kambaryje yra mini virtuvėlė su inventoriumi, valgomasis, dušas, WC, bevielis internetas, televizija, oro kondicionierius.

Apartamentas „Miškas”

Įrengtas antrame aukšte su vaizdu į mišką. Atskiras įėjimas iš lauko. Keturios miegamosios vietos: dvivietė lova ir dvivietė sofa-lova. Kambaryje yra virtuvėlės kampas su inventoriumi, valgomasis, dušas, WC, bevielis internetas, televizija, oro kondicionierius.