Apartamentai

Poilsiui siūlome rąstinį namą bei atskirą namą su pirtimi bei apartamentu.
Jaukus rąstinis namas pritaikytas šeimų poilsiui ar draugų susitikimams. Apsistoti galėsite kambariuose, turinčiuose atskirą įėjimą iš lauko. Tad, atvykus kelioms šeimoms, turėsite daugiau privatumo. Puikios sąlygos nakvynei, 14 miegamųjų vietų suaugusiems. Prireikus, galima pastatyti papildomą lovelę (maniežą) kūdikiui. Kambariuose įrengtos virtuvėlės su inventoriumi, valgomaisiais, WC bei dušo kabina. Karštą vasaros dieną galite naudotis kondicionieriais. Apartamentuose yra televizija bei internetas.

Apartamentas “Ežeras”

Apartamentas su terasa, įrengtas per du aukštus su vaizdu į ežerą. Atskiras įėjimas iš lauko. Pirmame aukšte yra valgomasis su mini virtuvėlė (šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, virdulys, viryklė 2 kaitviečių, stalo įrankiai), dušas, WC, TV, dvi miegamosios vietos. Internetas, kondicionierius.

Antrame aukšte yra 4 miegamosios vietos. Langai į vakarinę pusę, vaizdas į ežerą – nuostabus saulėlydis.

 

Apartamentas “Sodas”

Šviesus ir erdvus apartamentas su dideliais vitrininiais langais. Atskiras įėjimas iš lauko. Keturios miegamosios vietos. Kambaryje yra mini virtuvėlė su inventoriumi, valgomasis, dušas, WC, internetas, televizija.

 

Apartamentas “Miškas”

Įrengtas antrame aukšte su vaizdu į mišką. Atskiras įėjimas iš lauko. Keturios miegamosios vietos. Kambaryje yra virtuvėlė su inventoriumi, valgomasis, dušas, WC, internetas, televizija, kondicionierius.

 

Apartamentas “Lazdynas”

Įrengtas atskirame pastate, antrame aukšte su vaizdu į ežerą. Apartamente yra du kambariai, virtuvėlė su inventoriumi, du WC ir dušas. Devynios miegamosios vietos (4-os viename kambaryje, 5-ios antrame). Taip pat internetas, televizija bei kondicionieriai.

 

Apartamentas “Pirtis”

Apartamentas įrengtas antrajame pirties aukšte prie pat ežero kranto. Atskiras įėjimas iš lauko. Pirmame aukšte priepirtis su židiniu, pirtis. Antrame įrengtas miegamasis su 4-6 vietom suaugusiems, WC.